WEDNESDAY

Girls' High School Basketball

Dallastown at Central, 7:30 p.m.

Gettysburg at Dover, 7:30 p.m.

West York at New Oxford, 7:30 p.m.

Fairfield at Littlestown, 7:30 p.m.

Spring Grove at Kennard-Dale, 7:30 p.m.

Boys' High School Basketball

York Tech at North Harford, 6:45 p.m.

Red Lion at Spring Grove, 7:30 p.m.

Dover at Gettysburg, 7:30 p.m.

Kennard-Dale at West York, 7:30 p.m.

York Suburban at Eastern, 7:30 p.m.

Biglerville at Littlestown, 7:30 p.m.

Littlestown at Fairfield, 7:30 p.m.

High School Wrestling

Hanover at Bermudian Springs, 7 p.m.

Boiling Springs at Biglerville, 7 p.m.

Spring Grove at Dallastown, 7 p.m.

Hershey at York Suburban, 7 p.m.

Dover at Susquehannock, 7 p.m.

Littlestown at York Tech, 7 p.m.

Red Lion at South Western, 7:30 p.m.


Advertisement

High School Swimming

York Suburban at Central, 4:30 p.m.

High School Ice Hockey

West York vs. Susquehannock at York City Ice Arena, 6:45 p.m.

Dallastown vs. Cumberland Valley at York City Ice Rink, 8:30 p.m. Â

Cedar Crest vs. Central at Klick Lewis Arena, 8:45 p.m. Â

Women's College Basketball

York at Marymount (Va.), 6 p.m.

Men's College Basketball

York at Marymount (Va.), 8 p.m.

THURSDAY

High School Wrestling

York Tech at Bermudian Springs, 7 p.m.

Delone Catholic at Biglerville, 7 p.m.

South Western at Dover, 7 p.m.

Fairfield at Littlestown, 7 p.m.

York Suburban at Hanover, 7 p.m.

Kennard-Dale at West York, 7 p.m.

New Oxford at Susquehannock, 7 p.m.

Northeastern at Spring Grove, 7 p.m.

Central at Dallastown, 7:30 p.m.

High School Swimming

Red Lion at Dallastown, 4:30 p.m.

New Oxford at Dover, 4:30 p.m.

South Western at Spring Grove, 4:30 p.m.

Susquehannock at West York (Graham Aquatic Center), 6 p.m.

Northeastern at York Suburban, 6 p.m.

Girls' High School Basketball

Linden Hall at York Country Day, 5 p.m.

Littlestown at York High, 7:30 p.m.

Hanover at New Hope Academy, 7:30 p.m.

Men's College Basketball

Thadeus Stevens at Penn State York, 7 p.m.