THURSDAY

High School Boys' Volleyball

Dallastown at West York, 7:30 p.m.

Dover at Eastern, 7 p.m.

Central at Kennard-Dale, 7 p.m.

Red Lion at New Oxford, 7 p.m.

Spring Grove at Northeastern, 7 p.m.

Susquehannock at York Suburban, 7 p.m.

High School Girls' Lacrosse

Red Lion at Dallastown, 4:15 p.m.

Eastern at York Catholic, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at West York, 4:15 p.m.

Central at New Oxford, 7 p.m.

Spring Grove at South Western, 4:15 p.m.

Susquehannock at York Suburban, 7 p.m.

High School Boys' Lacrosse

York Catholic at Eastern, 7 p.m.

West York at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

South Western at Spring Grove, 7 p.m.

York Suburban at Susquehannock, 6 p.m.

High School Track and Field

Delone Catholic at Littlestown, 3:30 p.m.

Red Lion at New Oxford (Girls' Only), 3:30 p.m.

Kennard-Dale at York Suburban, 3:30 p.m.

Hanover at Gettysburg, 3:30 p.m.

High School Boys' Tennis

Dallastown at South Western, 3:30 p.m.

Harrisburg Academy at Hanover, 3:30 p.m.

West York at Central, 3:30 p.m.

High School Softball

South Western at Spring Grove, 4:15 p.m.

York Tech at York Catholic, 4:15 p.m.

High School Baseball

Harrisburg Christian at York Tech, 4:15 p.m.

Dover at South Western, 4:15 p.m.

College Baseball

York at Susquehanna, 3:30 p.m.

College Golf

York at Elizabethtown Invitational (Hershey Links), noon

College Softball

York at Franklin & Marshall (DH), 3 p.m.

FRIDAY

High School Baseball

Bermudian Springs at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

Delone Catholic at Biglerville, 4:15 p.m.

Red Lion at Dallastown, 4:15 p.m.

New Oxford at Dover, 4:15 p.m.

Eastern at Littlestown, 4:15 p.m.

Fairfield at Hanover, 4:15 p.m.

Northeastern at West York, 4:15 p.m.

South Western at Greencastle-Antrim, 4:15 p.m.

Spring Grove at Central, 4:15 p.m.

Susquehannock at York Suburban, 4:15 p.m.

York Tech at York Catholic, 4:15 p.m.

High School Softball

Bermudian Springs at Susquehannock, 4:15 p.m.

Delone Catholic at Biglerville, 4:15 p.m.

Red Lion at Dallastown, 4:15 p.m.

Spring Grove at Dover, 4:15 p.m.

Eastern at Littlestown, 4:15 p.m.

Fairfield at Hanover, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at West York, 4:15 p.m.

New Oxford at Central, 4:15 p.m.

Northeastern at York Suburban, 4:15 p.m.

High School Boys' Tennis

Hanover at Bermudian Springs, 3:30 p.m.

Biglerville at Delone Catholic (West Hanover St. Courts), 3:30 p.m.

Dover at Spring Grove, 3:30 p.m.

Littlestown at Susquehannock, 3:30 p.m.

York Catholic at York Suburban, 3:30 p.m.

York Country Day at New Oxford, 3:30 p.m.

Red Lion at Northeastern, 3:30 p.m.

High School Boys' Lacrosse

Dallastown at Red Lion, 4:15 p.m.

Eastern at Mechanicsburg, 7 p.m.

New Oxford at Central, 7 p.m.

High School Girls' Lacrosse

New Oxford at West York, 4:30 p.m.

High School Track and Field

Dover at Eastern, 3:30 p.m.

College Tennis

York at Gettysburg, 4 p.m.