THURSDAY

High School Girls' Volleyball

Northeastern at York High, 6 p.m.

Hanover at Bermudian Springs, 7 p.m.

Dover at South Western, 7 p.m.

York Tech at Delone Catholic, 7 p.m.

Susquehannock at Central, 7 p.m.

Spring Grove at Dallastown, 7 p.m.

New Oxford at Eastern, 7 p.m.

Littlestown at Waynesboro, 7 p.m.

Fairfield at York Catholic, 7 p.m.

Red Lion at West York, 7:30 p.m.

High School Girls' Soccer

York Catholic at Littlestown, 4 p.m.

Central at New Oxford, 4 p.m.

Susquehannock at Kennard-Dale, 4 p.m.

Biglerville at Bermudian Springs, 4 p.m.

Eastern at Dover, 7 p.m.

Delone Catholic at Hanover, 7 p.m.

South Western at Dallastown, 7 p.m.

West York at Northeastern, 7:30 p.m.

High School Boys' Soccer

Northeastern at West York, 4 p.m.

Kennard-Dale at Susquehannock, 4 p.m.

Dallastown at South Western, 4 p.m.

Littlestown at York Catholic, 4 p.m.

New Oxford at Central, 7 p.m.

Bermudian Springs at Biglerville, 7 p.m.

Dover at Eastern, 7 p.m.

High School Cross Country

Red Lion, Littlestown, Eastern at Kennard-Dale, 4:30 p.m.

Fairfield, York Tech, West York at Dover, 4:30 p.m.

Bermudian Springs at Boiling Springs, 4:30 p.m.

High School Field Hockey

Central at Dover, 4:15 p.m.

Eastern at Susquehannock, 4:15 p.m.

College Field Hockey

Stevenson at York, 4:30 p.m.

College Golf

York at Elizabethtown Invitational at Hershey Country Club, Noon

FRIDAY

High School Football

Delone Catholic at Bermudian Springs, 7 p.m.

West York at Susquehannock, 7 p.m.

South Western at Dallastown, 7 p.m.

Red Lion at York High, 7 p.m.

Littlestown at Eastern, 7 p.m.

Biglerville at York Catholic, 7 p.m.

Central at Spring Grove, 7 p.m.

Fairfield at York Suburban, 7 p.m.

Northeastern at New Oxford, 7 p.m.

High School Field Hockey

Bermudian Springs at Fairfield, 4:15 p.m.

Dallastown at Dover, 4:15 p.m.

Hanover at Delone Catholic, 4:15 p.m.

Spring Grove at Red Lion, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at York Suburban, 4:15 p.m.

Biglerville at Littlestown, 4:15 p.m.

South Western at Central, 4:15 p.m.

Northeastern at New Oxford, 4:15 p.m.

High School Boys' Soccer

South Western at Delone Catholic, 4 p.m.

Spring Grove at Red Lion, 4 p.m.

York Suburban at Kennard-Dale, 4 p.m.

Fairfield at York Country Day, 4 p.m.

Eastern at Northeastern, 7:30 p.m.

High School Girls' Soccer

Kennard-Dale at West York, 4 p.m.

Delone Catholic at South Western, 4 p.m.

High School Golf

District 3 Individual and Team Tournament at Briarwood Golf Courses (Day 1), 10 a.m.

High School Girls' Tennis

York-Adams League Singles Tournament

First Round and Second Round

Class AAA at Dallastown, 1:30 p.m.

Class AA at South Western, 1:30 p.m.