THURSDAY

High School Baseball

Biglerville at York Tech, 4:15 p.m.

Central at Dallastown, 4:15 p.m.

Fairfield at Delone Catholic, 4:15 p.m.

Dover at Northeastern, 4:15 p.m.

Eastern at Susquehannock, 4:15 p.m.

York Catholic at Hanover, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at New Oxford, 4:15 p.m.

Red Lion at Shippensburg, 4:15 p.m.

South Western at Spring Grove, 4:15 p.m.

West York at Palmyra, 4:15 p.m.

Bermudian Springs at Littlestown, 7 p.m.

High School Softball

Bermudian Springs at Littlestown, 4:15 p.m.

Biglerville at York Tech, 4:15 p.m.

Central at Dallastown, 4:15 p.m.

Fairfield at Delone Catholic, 4:15 p.m.

Dover at Northeastern, 4:15 p.m.

Eastern at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

York Catholic at Hanover, 4:15 p.m.

South Western at New Oxford, 4:15 p.m.

Susquehannock at Spring Grove, 4:15 p.m.

Palmyra at West York, 4:15 p.m.

Red Lion at Wilson, 4:15 p.m.

High School Boys' Volleyball

New Oxford at Eastern, 7 p.m.

Kennard-Dale at Northeastern, 7 p.m.

Red Lion at York Suburban, 7 p.m.

Spring Grove at Susquehannock, 7 p.m.

Central at West York, 7 p.m.

Dover at Dallastown, 7:30 p.m.

High School Boys' Lacrosse

York Catholic at West York, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at Eastern, 7 p.m.

New Oxford at Red Lion, 7 p.m.

High School Girls' Lacrosse

Eastern at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

West York at York Catholic, 4:15 p.m.

High School Track and Field

York Suburban at Dover, 3:30 p.m.

Bermudian Springs at Biglerville, 3:30 p.m.

High School Tennis

District 3 Team Tennis Tournament

First Round

Class AAA

Dallastown vs. Red Lion at Hershey Racquet Club, 3:45 p.m.

FRIDAY

High School Boys' Lacrosse

Susquehannock at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

New Oxford at South Western, 4:15 p.m.

Red Lion at Spring Grove, 7 p.m.

Central at Dallastown, 7 p.m.

Eastern at York Suburban, 7 p.m.

High School Girls' Lacrosse

Kennard-Dale at Susquehannock, 6 p.m.

Dallastown at Central, 7 p.m.

South Western at New Oxford, 7 p.m.

Spring Grove at Red Lion, 7 p.m.

High School Baseball

Hanover at Gettysburg, 4 p.m.

Biglerville at Fairfield, 4:15 p.m.

New Oxford at Bermudian Springs, 4:15 p.m.

York Suburban at Northeastern, 4:15 p.m.

High School Softball

Biglerville at Fairfield, 4:15 p.m.

New Oxford at Bermudian Springs, 4:15 p.m.

Gettysburg at Hanover, 4:15 p.m.

High School Track and Field

South Western, Red Lion at Altoona Invitational, 3 p.m.

York Suburban at Battle of the Bridge Invitational at Eastern, 4:30 p.m.

High School Boys' Volleyball

Spring Grove at Pennsbury East, 7 p.m.