TUESDAY

High School Boys' Tennis

Biglerville at Bermudian Springs, 3:30 p.m.

Dallastown at Red Lion, 3:30 p.m.

Delone Catholic at York Catholic (Springettsbury Park), 3:30 p.m.

New Oxford at Dover, 3:30 p.m.

Hanover at Littlestown, 3:30 p.m.

Northeastern at Central, 3:30 p.m.

South Western at West York, 3:30 p.m.

Susquehannock at York Suburban, 3:30 p.m.

Reading at York Country Day, 3:30 p.m.

High School Track and Field

Susquehannock, Bermudian Springs at South Western Tri-Meet, 3:30 p.m.

Biglerville at Littlestown, 3:30 p.m.

Dallastown at Red Lion, 3:30 p.m.

Delone Catholic at Fairfield, 3:30 p.m.

West York at Dover, 3:30 p.m.

Eastern at Kennard-Dale, 3:30 p.m.

Hanover at York Tech, 3:30 p.m.

New Oxford at York High, 3:30 p.m.

York Suburban at Northeastern, 3:30 p.m.

Spring Grove at Central, 3:30 p.m.

High School Boys' Volleyball

New Oxford at Dallastown, 7 p.m.

Central at Dover, 7 p.m.

Eastern at York Suburban, 7 p.m.

Kennard-Dale at West York, 7 p.m.

Northeastern at Susquehannock, 7 p.m.

Red Lion at Spring Grove, 7 p.m.

High School Baseball

Central at Eastern, 4:15 p.m.

Spring Grove at Dover, 4:15 p.m.

West York at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

Northeastern at Shippensburg, 4:15 p.m.

High School Softball

Kennard-Dale at York Catholic, 4:15 p.m.

New Oxford at Dover, 4:15 p.m.

Central at Susquehannock, 4:15 p.m.

Trinity at Northeastern, 4:15 p.m.

High School Boys' Lacrosse

Spring Grove at Eastern, 7 p.m.

College Baseball

Immaculata at York, 3:30 p.m.

College Women's Lacrosse

Frostburg State at York, 4 p.m.

WEDNESDAY

High School Baseball

Bermudian Springs at Eastern, 4:15 p.m.

Fairfield at Biglerville, 4:15 p.m.

Dallastown at Spring Grove, 4:15 p.m.

York Catholic at Delone Catholic, 4:15 p.m.

Kennard-Dale at Dover, 4:15 p.m.

Hanover at York Tech, 4:15 p.m.

York Suburban at Littlestown, 4:15 p.m.

West York at New Oxford, 4:15 p.m.

Red Lion at South Western, 4:15 p.m.

High School Softball

Bermudian Springs at Eastern, 4:15 p.m.

Fairfield at Biglerville, 4:15 p.m.

Dallastown at New Oxford, 4:15 p.m.

York Catholic at Delone Catholic, 4:15 p.m.

Susquehannock at Dover, 4:15 p.m.

Hanover at York Tech, 4:15 p.m.

West York at Littlestown, 4:15 p.m.

Red Lion at South Western, 4:15 p.m.

York Suburban at Spring Grove, 4:15 p.m.

High School Boys' Lacrosse

Central at South Western, 4:15 p.m.

Susquehannock at West York, 4:15 p.m.

Spring Grove at Dallastown, 4:15 p.m.

Eastern at Kennard-Dale, 4:15 p.m.

Red Lion at New Oxford, 7 p.m.

York Catholic at York Suburban, 7 p.m.

High School Girls' Lacrosse

York Suburban at York Catholic, 4:15 p.m.

New Oxford at Red Lion, 4:15 p.m.

South Western at Central, 4:15 p.m.

West York at Susquehannock, 6 p.m.

Dallastown at Spring Grove, 7 p.m.

Kennard-Dale at Eastern, 7 p.m.

High School Boys' Tennis

Conestoga Valley at Dallastown, 3:30 p.m.

College Baseball

York at Stevenson, 3:30 p.m.

Penn State York at Penn State Worthington-Scranton, 4 p.m.

College Men's Lacrosse

Frostburg State at York, 4 p.m.

College Softball

York at Frostburg State (DH), 3 p.m.