WEDNESDAY

High School Boys' Basketball

Bermudian Springs at York Catholic, 7:30 p.m.

Eastern at Biglerville, 7:30 p.m.

Kennard-Dale at Central, 7:30 p.m.

Dover at Dallastown, 7:30 p.m.

Susquehannock at Delone Catholic, 7:30 p.m.

Littlestown at Hanover, 7:30 p.m.

New Oxford at Spring Grove, 7:30 p.m.

Northeastern at South Western, 7:30 p.m.

York High at West York, 7:30 p.m.

York Suburban at York Tech, 7:30 p.m.

High School Girls' Basketball

South Western at Northeastern, 7 p.m.

York Catholic at Bermudian Springs, 7:30 p.m.

Biglerville at Eastern, 7:30 p.m.

Central at Susquehannock, 7:30 p.m.

Dallastown at Dover, 7:30 p.m.

Delone Catholic at Kennard-Dale, 7:30 p.m.

Hanover at Littlestown, 7:30 p.m.

Spring Grove at New Oxford, 7:30 p.m.

West York at York Suburban, 7:30 p.m.

High School Ice Hockey

CPIHL

Central vs. Hempfield at Lancaster Ice Rink, 6:45 p.m.

York Suburban/Irish vs. Northern York at Twin Ponds West, 8 p.m.

College Men's Basketball

Penn State Lehigh Valley at Penn State York, 7 p.m.

York at Frostburg State, 8 p.m.

College Women's Basketball

York at Frostburg State, 6 p.m.

THURSDAY

High School Wrestling


Advertisement

Bermudian Springs at Eastern, 7 p.m.

Littlestown at Biglerville, 7 p.m.

Dover at Dallastown, 7 p.m.

Delone Catholic at York Suburban, 7 p.m.

York Tech at Hanover, 7 p.m.

Red Lion at Kennard-Dale, 7 p.m.

South Western at Central, 7:30 p.m.

Susquehannock at Northeastern, 7:30 p.m.

Conrad Weiser at West York, 7:30 p.m.

High School Swimming

South Western at Central, 4:30 p.m.

York Suburban at Dover, 4:30 p.m.

Northeastern at Susquehannock (Shrewsbury YMCA), 4:30 p.m.

Spring Grove at Red Lion, 4:30 p.m.

New Oxford at West York (Graham Aquatic Center), 6 p.m.

High School Boys' Basketball

Christian School of York at Harrisburg Academy, 5:30 p.m.

Biglerville at Big Spring, 7:30 p.m.

High School Girls' Basketball

Christian School of York at Harrisburg Academy, 4 p.m.

New Hope Academy at Red Land, 6 p.m.