York Adams Academy's commencement ceremony was 7 p.m. June 13 at the York Learning Center.

Graduates are:

Josh N. Altland, Jesse S. Artz,

Taylor A. Bennett, Amanda N. Bosley, Isaac A. Boose, Michael A. Bosserman, Adrianna Boxley, Kayla D. Brilhart, Sanaija T. Brown,

Cory D. Cook, Unique J. Crall, Nicholas D. Crone,

Joseph B. Daniel, Justin A. Darbrow, Alexander T. Davies, Nicole A. Delaughter, Brianne E. Deller, Seth T. Delp, Shawn M. Dickensheets, Taylor N. Diehl, Patricia L. DiLuigi, Haley L. Dircks,

Mohamed A. Elerman, Krista N. Eyler,

Kayla Folkenroth, Nicole M. Fordyce, Joseph F. Fousek, Rachael L. Frank, Kirstyn A. Frock,

Brett A. Gaultney, Taylor R. George, Jeremiah N. Gladfelter, Monica E. Gonzalez, Jordan M. Gotwalt, Abbagail G. L. Green, Ashley J. Gutt,

Johnnie A. Hackart, Jeremy D. Hale, Brodie M. Haley, Lauren M. Harman, Justin A. Herbst, Megan E. Hess, Amanda J. Hoffman, Devan C. Holley, Daniel T. Honaker, Joseph A. M. Hood III, Richard A. Hopper Jr., Chelsee L. Hunt,

Terrell E. Iverson, Maura A. Jackson,

Ryan P. Kenawell, Kayla N. Keplinger, Christopher E. Kirsch, Jeannie L. Krauss, Jacob Krieger, Christopher E. Kroll, Amber L. Kuntz,

Khiara L. Layer, Kayla J. Leahy, Crystal E. Lott,

Steven W. Mancha, Sadel W. Markle, Dominique S. Marrero, Samantha L. Mata, Tyler R. McCartin, Matt G. McFadden, Devin M. McKenzie, Shirkia S. Menter, Steven D. Miller, Ryan A. Mills, Thomas J. Mulay, Casey J. Myers,

Brittany A. Neal, Stanley J. Nelson IV, Max E. Newport,

Jasmine L. Orchard, Tiffany L. Owen,

Levi G. Palmer, Dakota R. Parker, DynPrincess Perez, Romero A. Portillo, Liza R. Poteet,

Ashley N. Remines, John H. Riedel, Taylor W. Rizzio, Sean M. Rogers, Zachary R. Rosenberry, Seth B. Rosier,

Steven Santoyo, Joselin I. Serrano, NajeƩ F. Shabazz, Edward A. Shaw, McKenzie H. Sheely, Gabrielle E. Sherman, Ashley L. Shue, Jesse B. Sidesinger, Jacob M. Smith, Michael J. Smith, Rebecca M. Smith, Tom D. Somers Jr., Courtney E. Sparwasser, Lamont E.D. Stewart Jr., Benjamin A. Stewart, Molly N. Stewart, Robert S. Strickhouser,

Lacey J. Tackett, Craig M. Thomas, Geoffrey K. Tolbert, Miguel A. Torres Jr., Victoria L. Trimmer,

Brandi S. Veld, Denee R. Voss,

David J. Waddell, Ashley M. Wagaman, Seth A. Wallen, Jenna K. Weaver, Robert E. Wentz, Danielle E. Winters, Kristina M. Woods,

Brandon L. Yoder, Carrie L. Yohe and Miranda J. Zech.